Miałam problem z wysokim cholesterolem. Nie chciałam brać tabletek, więc postanowiłam zmienić swoją dietę. Teraz jem zdrowiej. Dodatkowo te rzeczy są naprawdę smaczne. Poziom mojego cholesterolu zaczął się obniżać i jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym miejscu.

Paulina Bartoszewska

Jestem stałą klientką tego miejsca i otrzymałam korzystną zniżkę. Odchudzanie według indywidualnie ułożonej diety naprawdę przynosi efekty. Co najważniejsze rzeczywiście chudnę a potrawy które jem są bardzo smaczne.

Hania

Znakomita urozmaicona i smaczna dieta to zasługa profesjonalisty. Konsultacja z dietetykiem pozwala na chudnięcie z głową i bez zbędnych wyrzeczeń. Jestem naprawdę mile zaskoczona efektem!

Dagmara

Pani Małgosia – która przyjmuje w tym miejscu jest godna zaufania. Dietetyk z prawdziwego zdarzenia, który potrafi nie tylko ułożyć słuszny plan diety, ale przede wszystkim potrafi fachowo doradzić i zaangażować się w sytuację pacjenta.

Teresa

Chodziłam na wizytę do Pani Małgorzaty. Prawdziwy dietetyk, z sercem na dłoni. Pomogła mi jak nikt inny.Stosowałam się do jej diety i nie ukrywam – schudłam bez efektu jojo. Dzięki Pani Małgosi schudłam i zmieniłam nastawienie do życia.

Malwina Mikusek

Również nie mam uwag. Byłam pacjentką Pani Małgosi i pozytywnie wspominam nasze spotkania. To bardzo wrażliwa i miła dietetyczka, która patrzy na satysfakcję pacjenta.

Ewelina J.

Odkąd wykryto u mnie wrzody żołądka zdecydowałam się pójść do dietetyka. Musiałam radykalnie zmienić swój sposób odżywiania. Dlatego też pomoc profesjonalisty była mi potrzebna. Teraz mam dietę  dobraną do moich potrzeb oraz upodobań żywieniowych.

Barbara

Z nadwagą zmagałam się od zawsze. Próbowałam głodówek oraz suplementów diety, lecz zazwyczaj nie pomagały one na długo. Zawsze występował efekt jo-jo. Koleżanka z pracy zarekomendowała mi tego dietetyka. Teraz chudnę jedząc naprawdę bardzo zdrowo i smacznie.

Zofia

W walce ze zbędnymi kilogramami pomogła mi pani dietetyk. Jestem zachwycona z doboru diety. Nie czułam się głodka i w końcu zaczęłam chudnąć. Teraz noszę dwa rozmiary mniejsze spodnie i jestem absolutnie zachwycona. Dalej trzymam dietę i czekam na dalsze rezultaty.

Roma

Chciałam zajść w ciążę, lecz moje wyniki badań nie były za dobre. Dlatego też zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Dzięki temu udało mi się doskonale przygotować mój organizm na ciążę. Teraz jestem już w początku trzeciego trymestru i wszystko przebiega naprawdę prawidłowo.

Iwona


Warning: Undefined array key "preview" in /home/klient.dhosting.pl/biuro198/dietvita.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/arscode-social-slider.php on line 57

Facebook

/home/klient.dhosting.pl/biuro198/dietvita.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/fblb_slider.php on line 41
false" data-stream="true" data-header="true">
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress